» تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .
نمونه سئوال املای فارسی کلاس ششم خرداد ماه + پاسخنامه محمود مرادی 1394/06/09 دسته بندی : پایه ششم 3

نمونه سئوال املای فارسی کلاس ششم خرداد ماه 1393 از دو بخش سئوالات مربوط به قسمت آموزش املای کتاب بنویسیم و بخش دیگری مربوط به املای دروس کتاب بخوانیم تشکیل شده است که دارای دو نوع سئوالات برای شیفت های صبح و عصر مدارس می باشد که در انتهای پاسخنامه آزمون آورده شده است .این فایل در قالب wordمی باشدکه می توان به شیوه ارزشیابی مرسوم یعنی توصیفی یا کمی آنرا تغییر داده یا در صورت تمایل آن را ویرایش نمود . در پایان نیز جهت سهولت در تصحیح اوراق و تکمیل ارزشیابی صورت گوفته پاسخنامه سئوال نیز اضافه شده است.

کلیه محصولات فایلی ارائه شده در این فروشگاه مربوط به استفاده ،معلمان ، والدین و دانش آموزان کلاس ششم به صورت اختصاصی توسط مولف تهیه شده است لذا هر گونه حق مادی و معنوی محصولات ارائه شده محفوظ می باشد هر گونه استفاده از تالیفات و محصولات ارائه شده در این سایت بدون اجازه کتبی از صاحب اثر تحت هر نوع قالب انتشار شده ، غیر شرعی و غیر قانونی بود قابلیت پیگیری قانونی دارد.


خرید و دانلود | 1,000 تومان
گزارش تخلف به پلیس سایت
مطالب مرتبط